FOGELSTA S1938 OUTLINE

Kåpsläpvagn med tippfunktion (Rep.Objekt) Släpvagn
2014
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
    Licytacja
    Wiodąca oferta z VATem
    15 500 SEK
    Wiodąca oferta w euro1 470 EUR
    Cena w salonie samochodowym30 000 SEK
    Cena rezerwacji została osiągnięta

    Licytacja się kończy:

    4 lut, 09:30

    Najważniejsze informacje

    Dobrze zbudowany przyczepka z aluminiową pokrywą i funkcją przechylania za pomocą śruby. Maksymalna waga ładunku 860 kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej: Szerokość 187 cm, Wysokość 145 cm, Długość 380 cm. Uwaga, przyczepa wymaga przeglądu i działań dotyczących hamulców/funkcji hamowania. Istnieją dodatkowe uwagi, które wymagają przeglądu i działań. Sprzedawana jako obiekt do naprawy. Kompletne letnie + kolce do kół zimowych w zestawie. Zbadane do 2027-01-31.

    WarningIcon

    Obiekt do naprawy

    Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

    • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

    • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

    Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

    Wynik testu KVD

    KvdTestIcon

    Co zauważamy w teście Kvd?

    Przeczytaj więcej o teście Kvd

    Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun.

    Ponieważ zwiastun miał poprzedniego właściciela...

    Ta strona FOGELSTA S1938 OUTLINE ma następujące specyfikacje:

    2014

    Rok modelowy

    0 mile szwedzkie

    Przebieg

    DrivetrainIcon

    Układ napędowy

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Brak uwag.

    Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

    BreaksIcon

    Hamulce

    RemarksIcon

    Potrzebne działania

    Przeczytaj, jak testujemy hamulce

    Komentarz

    OBS, Släpvagnen har otillräcklig bromsförmåga. Påskjutsbroms, osäker funktion. Parkeringsbroms, otillräcklig. Rörelsereserven är otillräcklig. Bromsbackar båda sidor slitna. Katastrofwire skadad,

    Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

    MileageIcon

    Technologia i sprzęt

    RemarksIcon

    Uwagi istnieją

    Komentarz

    Tylne kierunkowskazy po obu stronach niesprawne

    Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

    BodyIcon

    Nadwozie

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Klosz reflektora, tylny lewy, uszkodzony. Przednie reflektory po obu stronach uszkodzone. Drobne rysy i ubytki lakieru

    Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

    InteriorIcon

    Wnętrze

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Drewniany samolot transportowy, uszkodzony

    Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

    TyresIcon

    Opony i felgi

    Komentarz

    Brak uwag.

    Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

    • (Zamontowane)

      9 mmCheckFilledIcon

      CheckFilledIcon9 mm

      13" Obręcz z blachy stalowej

    • 4 mmCheckFilledIcon

      CheckFilledIcon4 mm

      13" Obręcz z blachy stalowej

    CommentIcon

    Zdjęcia skaz

    Wyposażenie

    Pakiety wyposażenia:

    • Funkcja końcówki za pomocą końcówki śrubowej.

    • Aluminiowa osłona

      Fakty

      • Liczba poprzednich właścicieli2
      • Numer rejestracyjnyFNR154
      • Rok modelowy2014
      • Miesiąc produkcjigrudzień 2014
      • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2015-02-16

      Dane techniczne

      • Numer podwoziaYU100B051FT178652
      • Następna inspekcja przeprowadzona przez2027-01-31
      • Maksymalna masa ładunku860 kg
      • Ciężar użytkowy380 kg
      • Waga podatkowa1 240 kg

      Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

      Obiekt

      Umeå

      Adres:

      Kontaktvägen 3

      90133 Umeå

      BackToTopIcon
      ContactIconKontakt