Obiekt do naprawy
“Dobrze zbudowany przyczepka z aluminiową pokrywą i funkcją przechylania za pomocą śruby. Maksymalna waga ładunku 860 kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej: Szerokość 187 cm, Wysokość 145 cm, Długość 380 cm. Uwaga, przyczepa wymaga przeglądu i działań dotyczących hamulców/funkcji hamowania. Istnieją dodatkowe uwagi, które wymagają przeglądu i działań. Sprzedawana jako obiekt do naprawy. Kompletne letnie + kolce do kół zimowych w zestawie. Zbadane do 2027-01-31.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun.
Ponieważ zwiastun miał poprzedniego właściciela...
Ta strona FOGELSTA S1938 OUTLINE ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
0 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
OBS, Släpvagnen har otillräcklig bromsförmåga. Påskjutsbroms, osäker funktion. Parkeringsbroms, otillräcklig. Rörelsereserven är otillräcklig. Bromsbackar båda sidor slitna. Katastrofwire skadad,
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Tylne kierunkowskazy po obu stronach niesprawne
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Klosz reflektora, tylny lewy, uszkodzony. Przednie reflektory po obu stronach uszkodzone. Drobne rysy i ubytki lakieru
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Drewniany samolot transportowy, uszkodzony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
13" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
4 mm
13" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Funkcja końcówki za pomocą końcówki śrubowej.
Aluminiowa osłona
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267485
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.