Caravan 1400L

Släpvagn med tippfunktion (Rep.Objekt)
2007
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
    Licytacja
    Wiodąca oferta z VATem
    1 000 SEK
    Wiodąca oferta w euro100 EUR
    Cena w salonie samochodowym3 500 SEK
    Cena rezerwacji została osiągnięta

    Licytacja się kończy:

    21 sty, 09:10

    Najważniejsze informacje

    Przyczepa z funkcją przechylania. Maksymalny ciężar ładunku 570 kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej: Szerokość 140 cm, Wysokość boku 24 cm, Długość 275 cm UWAGA, Przyczepa ma zakaz użytkowania z powodu uwag z kontroli z dnia 2025-12-08: 2 LAMPA STOP (4.3) OBU STRONACH FUNKCJA USZKODZONA PRZY JEDNOCZESNYM UŻYCIU 2 WSKAZNIK KIERUNKU (4.4) OBU STRONACH FUNKCJA USZKODZONA PRZY JEDNOCZESNYM UŻYCIU 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) PRAWE HAŁAS 2X LAMPA POZYCYJNA (4.2) Z PRZODU, OBU STRONACH POZA FUNKCJĄ 2X REFLEKTOR (4.8) Z PRZODU LEWY BRAK (JEDNA STRONA) 2X CONTACT PRZYCZEPY (4.10) FUNKCJA NIEPEWNA Należy podjąć działania i przeprowadzić ponowną kontrolę przed możliwością używania na drogach publicznych. Dodatkowe uwagi są obecne, sprzedawane jako obiekt do naprawy.

    WarningIcon

    Obiekt do naprawy

    Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

    • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

    • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

    Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

    Wynik testu KVD

    KvdTestIcon

    Co zauważamy w teście Kvd?

    Przeczytaj więcej o teście Kvd

    Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun.

    Ponieważ zwiastun miał poprzedniego właściciela...

    Ta strona Caravan 1400L ma następujące specyfikacje:

    2007

    Rok modelowy

    0 mile szwedzkie

    Przebieg

    DrivetrainIcon

    Układ napędowy

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Brak uwag.

    Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

    BreaksIcon

    Hamulce

    CheckIcon

    Nie są wymagane żadne działania

    Przeczytaj, jak testujemy hamulce

    Komentarz

    Brak uwag.

    Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

    MileageIcon

    Technologia i sprzęt

    RemarksIcon

    Uwagi istnieją

    Komentarz

    UWAGA, przyczepa jest zabroniona do jazdy ze względu na uwagi z inspekcji z dnia 2025-12-08: 2 ŚWIATŁA STOP (4.3) OBU STRONY DZIAŁAJĄ NIEPRAWIDŁOWO PRZY JEDNOCZESNYM UŻYCIU 2 ŚWIATŁA KIERUNKOWSKAZÓW (4.4) OBU STRONY DZIAŁAJĄ NIEPRAWIDŁOWO PRZY JEDNOCZESNYM UŻYCIU 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) PRAWE NIE DZIAŁAJĄ 2 ŚWIATŁA POZYCYJNE (4.2) PRZÓD, OBU STRONY NIE DZIAŁAJĄ 2 PRZEŁĄCZNIK PRZYCZEPY (4.10) DZIAŁANIE NIEBEZPIECZNE Przed użyciem przyczepy w ruchu na drogach publicznych wymagane są środki zaradcze i ponowna inspekcja. Światło stopu nie działa. Kierunkowskazy z obu stron nie działają. Łożysko koła z prawej strony, hałas. Światło pozycyjne z przodu z lewej strony nie działa. Światło pozycyjne z przodu z prawej strony nie działa. Funkcja przełącznika przyczepy niepewna. Brak zamontowanego koła podporowego

    Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

    BodyIcon

    Nadwozie

    RemarksIcon

    Zły stan

    Komentarz

    UWAGA, Przyczepa posiada uwagę z przeglądu z dnia 08.12.2025: BRAK 2X REFLEKSU (4.8) LEWEGO PRZEDNIEGO (JEDNA STRONA) Szkło reflektora tylnego lewego uszkodzone

    Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

    InteriorIcon

    Wnętrze

    CheckIcon

    Stan normalny

    Komentarz

    Brak uwag.

    Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

    TyresIcon

    Opony i felgi

    Komentarz

    Brak uwag.

    Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

    • (Zamontowane)

      7 mmCheckFilledIcon

      CheckFilledIcon7 mm

      13" Obręcz z blachy stalowej

    • 5 mmCheckFilledIcon

      CheckFilledIcon5 mm

      13" Obręcz z blachy stalowej

    CommentIcon

    Zdjęcia skaz

    Wyposażenie

    Pakiety wyposażenia:

    • funkcja wpisywania

        Fakty

        • Liczba poprzednich właścicieli5
        • Numer rejestracyjnyXPZ841
        • Rok modelowy2007
        • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2007-09-19

        Dane techniczne

        • Numer podwoziaYG3FA31S07L000375
        • Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-02-28
        • Maksymalna masa ładunku570 kg
        • Ciężar użytkowy180 kg
        • Waga podatkowa750 kg

        Obiekt

        Luleå

        Adres:

        Gårdsvägen 8

        97347 Luleå

        BackToTopIcon
        ContactIconKontakt