Obiekt do naprawy
“Przyczepa z funkcją przechylania. Maksymalny ciężar ładunku 570 kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej: Szerokość 140 cm, Wysokość boku 24 cm, Długość 275 cm UWAGA, Przyczepa ma zakaz użytkowania z powodu uwag z kontroli z dnia 2025-12-08: 2 LAMPA STOP (4.3) OBU STRONACH FUNKCJA USZKODZONA PRZY JEDNOCZESNYM UŻYCIU 2 WSKAZNIK KIERUNKU (4.4) OBU STRONACH FUNKCJA USZKODZONA PRZY JEDNOCZESNYM UŻYCIU 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) PRAWE HAŁAS 2X LAMPA POZYCYJNA (4.2) Z PRZODU, OBU STRONACH POZA FUNKCJĄ 2X REFLEKTOR (4.8) Z PRZODU LEWY BRAK (JEDNA STRONA) 2X CONTACT PRZYCZEPY (4.10) FUNKCJA NIEPEWNA Należy podjąć działania i przeprowadzić ponowną kontrolę przed możliwością używania na drogach publicznych. Dodatkowe uwagi są obecne, sprzedawane jako obiekt do naprawy.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali zwiastun na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz zwiastun.
Ponieważ zwiastun miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Caravan 1400L ma następujące specyfikacje:
2007
Rok modelowy
0 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
UWAGA, przyczepa jest zabroniona do jazdy ze względu na uwagi z inspekcji z dnia 2025-12-08: 2 ŚWIATŁA STOP (4.3) OBU STRONY DZIAŁAJĄ NIEPRAWIDŁOWO PRZY JEDNOCZESNYM UŻYCIU 2 ŚWIATŁA KIERUNKOWSKAZÓW (4.4) OBU STRONY DZIAŁAJĄ NIEPRAWIDŁOWO PRZY JEDNOCZESNYM UŻYCIU 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) PRAWE NIE DZIAŁAJĄ 2 ŚWIATŁA POZYCYJNE (4.2) PRZÓD, OBU STRONY NIE DZIAŁAJĄ 2 PRZEŁĄCZNIK PRZYCZEPY (4.10) DZIAŁANIE NIEBEZPIECZNE Przed użyciem przyczepy w ruchu na drogach publicznych wymagane są środki zaradcze i ponowna inspekcja. Światło stopu nie działa. Kierunkowskazy z obu stron nie działają. Łożysko koła z prawej strony, hałas. Światło pozycyjne z przodu z lewej strony nie działa. Światło pozycyjne z przodu z prawej strony nie działa. Funkcja przełącznika przyczepy niepewna. Brak zamontowanego koła podporowego
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
UWAGA, Przyczepa posiada uwagę z przeglądu z dnia 08.12.2025: BRAK 2X REFLEKSU (4.8) LEWEGO PRZEDNIEGO (JEDNA STRONA) Szkło reflektora tylnego lewego uszkodzone
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
13" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
5 mm
13" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
funkcja wpisywania
Udostępnij
7266751
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.