“This Ranger Wildtrak with full leather interior is a robust and capable pickup truck that delivers confident four-wheel drive capability and great flexibility. It combines powerful character with high comfort and smart equipment that makes both work and leisure easier and more enjoyable. Not required to be inspected until February 2028.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Ranger ma następujące specyfikacje:
2024
Rok modelowy
1 574 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wycie w komorze silnika
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Wildtrak Helläder
Kamera 360
4WD
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Wyjmowany hak holowniczy
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Udostępnij
7265856
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.