“Model skutera śnieżnego, który zdobył nagrody i cieszy się popularnością, z mocnym silnikiem o mocy 150 KM i dobrymi właściwościami, które zaspokajają większość potrzeb.”
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali motocykl na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz motocykl.
Ta strona POLARIS SKS 850 146" ma następujące specyfikacje:
399 mile szwedzkie
Silnik grzechocze podczas uruchamiania
Rozrusznik, hałas
Zewnętrznie liczne rysy, wgniecenia i otarcia dookoła
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
9 mm
9 mm
10" Obręcz z blachy stalowej
Głębokość bieżnika powinna wynosić co najmniej 1 mm.
Hak holowniczy/MC
Elektrycznie podgrzewane uchwyty/MC
Szerokość: 380 mm
Automatyczna
7265168