DS DS7 Crossback

DS7 Crossback PureTech, Performance Line
2022/68 960 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
152 500 SEK
Wiodąca oferta w euro14 170 EUR
Z kredytem samochodowym od1 299 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym240 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 sty, 09:57

Najważniejsze informacje

A DS7 Crossback with a strong 181hp engine offers a comfortable and stable driving experience with a clear premium character. It is richly equipped with GPS, reversing camera, keyless start system, assistance system and towbar that make everyday life both smooth and flexible. A model that combines modern technology, style and practical usability in a convincing way.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona DS DS7 Crossback ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

6 896 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kondensacja lewego tylnego światła

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Performance Line

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyNZM13T
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjilipiec 2022
  • Odczyt licznika68 960 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVR1J45GFUNY576062
  • Moc silnika (benzyna)181 KM (133 kW)
  • Maksymalna masa ładunku456 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2027-07-31
  • Ciężar użytkowy1 594 kg

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt