Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Volymskåp
“A Volkswagen Crafter from 2016 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and rear camera.”
Motorn utbytt februari 2020 vid 15087 mil
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Varnar för lampfel, Spricka vindruta utanför synfält, Strålkastare höger/vänster spricka
Stenskott vindruta i synfält, Spricka i bakljus höger sida, Stor buckla på höger framskärm, Stenskott på huven och fronten, Repor på instegen och på högra backspegeln, En skada längst bak på vänstra skåpsidan
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Klädsel smutsig fram, Klädsel sliten fram vänster. Smutsiga säten
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
7197255